NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ YAPI MEKANİĞİ LABORATUVARLARI <BR> TOPLANTI DUYURUSU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 NİSAN 2018, CUMA   

30

YAPI MEKANİĞİ LABORATUVARLARI
TOPLANTI DUYURUSU

    Yayına Giriş Tarihi: 12.03.2017   Güncellenme Zamanı: 29.03.2017 14:48:45  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 29.03.2017 13:19:53

Değerli Araştırmacılar, 2015 yılında Kayseri’de Erciyes Üniversitesi ile birlikte gerçekleştirilen Yapı Mekaniği Laboratuvarları 5. Toplantısında, bir sonraki toplantı yeri için yapılan belirleme değiştirilmek zorunda kalınmıştır.

Yapı Mekaniği Laboratuvarları Toplantı Duyurusu

Değerli Araştırmacılar,
2015 yılında Kayseri`de Erciyes Üniversitesi ile birlikte gerçekleştirilen Yapı Mekaniği Laboratuvarları 5. Toplantısında, bir sonraki toplantı yeri için yapılan belirleme değiştirilmek zorunda kalınmıştır.
 
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünün bu toplantıya bir kez daha ev sahipliği yapmayı kabul etmesi sonucunda, 2017 yılı için planlanan YMLT gerçekleştirilebilecektir. Gösterdikleri duyarlık ve özveri nedeniyle, Mühendislik Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Metin Hüsem`e ve Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümüne, YMLT Düzenleme Komitesi olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Değerli Araştırmacılar,
İnşaat Mühendisliği yapı mekaniği alanında deneysel çalışma ve araştırmaların tartışıldığı bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı Yapı Mekaniği Laboratuvarları Toplantılarının 6.`sı 17–18 Kasım, 2017 tarihlerinde Karadeniz Teknik Üniversitesi, Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi, Trabzon`da yapılacaktır. Değerli araştırmacılar; tamamlanmış ya da devam etmekte olan deneysel çalışmalarınızın yanı sıra planlama aşamasındaki çalışmalarınızı da bu bilimsel tartışma platformuna taşıyabilirsiniz. Toplantı ile ilgili duyuru ve gelişmeleri YMLT web sitesinden (www.ymlt.org) takip edebilirsiniz. Ulaştırılamamış YMLT-2017 duyurularının ilgili araştırmacılara yönlendirilerek duyurulması konusunda hassasiyetinizi rica ediyoruz.
 
Yapı mekaniği konularında deneysel araştırma yapan tüm araştırmacıları, üniversitelerinde yapı mekaniği laboratuvarı kurmak isteyen ilgilileri toplantıya katılmaya davet ediyoruz.
Saygılarımızla.
 
 
YMLT Düzenleme Komitesi Adına
Prof. Dr. Sinan ALTIN


Okunma Sayısı: 169

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88