NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ODAMIZ, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞININ DÜZENLEDİĞİ “STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARI DIŞ PAYDAŞ ÇALIŞTAYI”NA KATILDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 HAZİRAN 2018, CUMARTESİ   

41

ODAMIZ, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞININ DÜZENLEDİĞİ “STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARI DIŞ PAYDAŞ ÇALIŞTAYI”NA KATILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 07.04.2017   Güncellenme Zamanı: 10.04.2017 11:37:49  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 07.04.2017 11:49:42

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının, `Stratejik Plan Çalışmaları` kapsamında, 04 Nisan 2017 günü, Ankara`da düzenlediği Çalıştaya, Odamız Genel Sekreter Yardımcısı Serap Dedeoğlu ile TMH Yayın Kurulu üyesi Hasan Akyar katıldı. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Barca ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk`ün açılışını yaptığı `2018–2022 Stratejik Planı Dış Paydaş Çalıştayı` bir bakıma son yıllarda kurumlar tarafından sıkça kullanılan ‘SWOT` (Güçlü, Zayıf, Fırsat, Tehdit) yöntemi ile katılımcıların görüşlerinin alınması amacı taşıyordu.

Odamız, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlediği "Stratejik Plan Çalışmaları Dış Paydaş Çalıştayı"na Katıldı
 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığının, "Stratejik Plan Çalışmaları" kapsamında, 04 Nisan 2017 günü, Ankara`da düzenlediği Çalıştaya, Odamız Genel Sekreter Yardımcısı Serap Dedeoğlu ile TMH Yayın Kurulu üyesi Hasan Akyar katıldı.
 
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Barca ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk`ün açılışını yaptığı "2018–2022 Stratejik Planı Dış Paydaş Çalıştayı" bir bakıma son yıllarda kurumlar tarafından sıkça kullanılan ‘SWOT` (Güçlü, Zayıf, Fırsat, Tehdit) yöntemi ile katılımcıların görüşlerinin alınması amacı taşıyordu.
 
Çalıştayın gündemini; Ç.Ş.B. ve Ç.Ş.B.`nin çalışmalarına ilişkin algının ortaya konması ile dış paydaşlar tarafından getirilecek önerilerin değerlendirmesi oluşturdu.  Bakanlık tarafından davet edilen çağrılı paydaş kurum temsilcileri ve ilgili uzmanlar, 6 ana başlıkta yer alan çeşitli soruların yer aldığı formları doldurdu.
 
İMO adına Çalıştaya katılan Dedeoğlu ve Akyar tarafından gerek söz alarak tüm çalıştay katılımcılarına yönelik, gerekse yer aldıkları masadaki tartışma ve değerlendirmelere yönelik konulara etkin olarak katılındı. Ayrıca 8 sayfalık soru/değerlendirme formuna Odamızın temel bakış açısı çerçevesinde görüş ve önerilerini kayda geçirdiler.


Okunma Sayısı: 149

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88