NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İZMİR VE DEPREM KONFERANSI BAŞLADI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

17 TEMMUZ 2018, SALI   

48

İZMİR VE DEPREM KONFERANSI BAŞLADI

    Yayına Giriş Tarihi: 28.09.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 28.09.2017 11:37:41  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 28.09.2017 11:09:35

Odamız adına İzmir Şubemiz tarafından düzenlenen İzmir ve Deprem Konferansı 28 Eylül 2017 tarihinde, DEÜ DESEM Bordo Salon`da başladı.

İZMİR VE DEPREM KONFERANSI BAŞLADI


İzmir`de yaşanacak bir depremin yaratacağı zararları en aza indirmek için mevcut yapı stokunun risk durumunu ortaya koymak ve bu doğrultuda yapılan çalışmaları değerlendirmek, Yerel yönetimler ile kamu kurum ve kuruluşları arasında yapılması kaçınılmaz olan işbirliğinin gelişmesi için mevcut çalışmaları değerlendirmek, Yurttaşlarımızın konut ihtiyaçlarını karşılarken, "depreme dayanıklı yapı" kavramı konusunda bilinçlenmeleri için yapılan eğitim ve bilgilendirme çalışmalarını değerlendirmek, Kurumların ve sivil örgütlenmelerin afete hazırlık çalışmaları ile yurttaşların afete hazırlık konusunda bilinçlendirilmesi için yapılan çalışmaları değerlendirmek amacıyla TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası adına İzmir Şubesi tarafından düzenlenen "İzmir ve Deprem Konferansı", 28 Eylül 2017 tarihinde, DEÜ DESEM Bordo Salonda başladı.

Konferans; İMO Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gökçe ve İMO İzmir Şube Başkanı Gürkan Erdoğan`ın açılış konuşmalarıyla başladı.

Toplantıya; İMO Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gökçe, 2. Başkanı Şükrü Erdem, Sekreter Üyesi Hüseyin Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Necati Atıcı, Antalya Şube Başkanı Mustafa Balcı, Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Üyesi Temel Temiz, Manisa Şube Başkanı Cemil Kora, Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü,  İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan, Karayolları 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, İZSU Genel Müdürü Fügen Selvitopu ve çok sayıda meslektaşımız katıldı.

2 gün sürecek olan Konferans hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Okunma Sayısı: 134

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88