NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE TMMOB VE ODA BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

26 MAYIS 2019, PAZAR   

44

CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE TMMOB VE ODA BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 28.05.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 28.05.2018 14:19:19  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 28.05.2018 13:57:31

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi adayı olan Muharrem İnce, beraberinde CHP Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekillerinden oluşan heyet, 26 Mayıs 2018 tarihinde TMMOB Yöneticileri ve Oda Başkanları ile bir araya geldi.

CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE TMMOB VE ODA BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
 
24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi adayı olan Muharrem İnce, beraberinde CHP Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekillerinden oluşan heyet, 26 Mayıs 2018 tarihinde TMMOB Yöneticileri ve Oda Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
 
Görüşmede Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ülke gündemi ve seçim sürecine ilişkin görüşlerini aktardı. TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz`ın konuşmasıyla başlayan görüşme, İnce TMMOB`nin meslek alanları ve ülke demokrasisi üzerine değerlendirme ve önerilerini dinledi. Muharrem İnce`nin konuşmasının ardından İMO Başkanı Cemal Gökçe ve diğer Oda başkanları görüş, öneri ve sorularını ilettiler.
 
Sorularla ve katkılarla zenginleşen ziyarette TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, TMMOB Yönetim Kurulu Üyeleri Züber Akgöl, Ekrem Poyraz, Kemal Zeki Taydaş, Mehmet Çelik, A. Deniz Özdemir, Hasan Hüseyin Çetinkaya, Halil Kavak, Ali Fahri Özten, Cemalettin Küçük, Feramuz Aşkın, Ali Rıza Atasoy, TMMOB Genel Sekreteri Dersim Gül, TMMOB Teknik Görevli Eren Şahiner, Oda Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Yunus Yener (MMO), Özden Güngör (ZMO), Cemal Gökçe (İMO), Bahattin Sarı (İMO), Eyüp Muhcu (MO), Orhan Kasap (HKMO), Ayşegül Oruçkaptan (Peyzaj MO), Ali Uğurlu (KMO), Fırat Çukurçayır (Meteoroloji MO), Yılmaz Şengül (ÇMO),  Gazi İpejk (EMO), Orhan Sarıaltun (ŞPO), Şevket Demirbaş (JFMO), Emre Fidan (TMO), Yüksel Kurt (PMO), Ayhan Yüksel (Maden MO), Utkan Güneş (Metalurji ve Malzeme MO), Cem Nuri Aldap (BMO), Taylan Özgür Yıldırım (BMO) katıldı.
 
 
İMO Başkanı Cemal Gökçe`nin sorusu üzerine Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce`nin verdiği cevap için tıklayınız.


Okunma Sayısı: 1401

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88