TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ 31. GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI TAMAMLANDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

06 TEMMUZ 2020, PAZARTESİ   

18

31. GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI TAMAMLANDI

    Yayına Giriş Tarihi: 24.04.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 26.04.2019 13:45:18  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 26.04.2019 13:41:36

TMMOB Bursa İKK 31`inci Geleneksel Futbol Turnuvası`nda mücadele eden İnşaat Çelik takımı üçüncülüğü aldı. Veteran takımlarında ise Veteran Necati Şahin üçüncü, Veteran Mustafa Özçelik dördüncü oldu. Bu yıl Gol Kralı İnşaat Çelik takımından üyemiz Yükseler Göktaş, En Centilmen Takım kupasını İnşaat Temel takımı aldı.

TMMOB Bursa İKK 31`inci Geleneksel Futbol Turnuvası`nda mücadele eden İnşaat Çelik takımı üçüncülüğü aldı. Veteran takımlarında ise Veteran Necati Şahin üçüncü,  Veteran Mustafa Özçelik dördüncü oldu. Bu yıl Gol Kralı İnşaat Çelik takımından üyemiz Yükseler Göktaş, En Centilmen Takım kupasını İnşaat Temel takımı aldı.

Bu yıl 31`incisi düzenlenen Geleneksel Futbol Turnuvası Şükrü Şankaya Tesislerinde iki kategori takımları arasında oynanan maçlarla sona erdi. Harita Mühendisi Kadir Uzun, Maden Mühendisi Aydın Gider, Ziraat Mühendisi Ekrem Lizor ve MMO Bursa Şube Öğrenci Üye Semih Mert anısına düzenlenen turnuvada mühendis, mimar ve şehir plancılarının oluşturduğu birinci kategoride 15 takım, veteran kategorisinde ise 6 takım şampiyon olmak için ter döktü. Turnuvası`nda İMO Bursa Şubesi`ni temsilen katılan İnşaat Çelik takımı üçüncülüğü aldı. Veteran takımlarında ise Veteran Necati Şahin üçüncü,  Veteran Mustafa Özçelik dördüncü oldu. Bu yıl Gol Kralı İnşaat Çelik takımından üyemiz Yükseler Göktaş, En Centilmen Takım kupasını İnşaat Temel takımı aldı.

İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, turnuvada ter döken İnşaat Çelik, İnşaat Beton, İnşaat Ahşap, İnşaat Temel ve Veteran Necati Şahin, Veteran Mustafa Özçelik takımlarına teşekkür ederek, önümüzdeki yıl şampiyonluğu elde etmek için daha çok çalışacaklarını söyledi. Başarılı olan tüm takımları tebrik eden Başkan Albayrak, dostluk içinde geçen bu turnuvanın önümüzdeki yılda aynı şekilde devam etmesini diledi.

 


Okunma Sayısı: 85

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88