NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ genç-İMO 10. YAZ EĞİTİM KAMPI BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 EKİM 2019, SALI   

48

genç-İMO 10. YAZ EĞİTİM KAMPI BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

    Yayına Giriş Tarihi: 08.07.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 08.07.2019 10:45:34  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 08.07.2019 10:21:32

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası genç-İMO 10. Yaz Eğitim Kampı 2-7 Eylül 2019 tarihlerinde Seferihisar-İzmir`de düzenlenecek. Eğitim kampına katılım için 19 Temmuz 2019 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

genç-İMO 10. YAZ EĞİTİM KAMPI BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR
 
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası genç-İMO 10. Yaz Eğitim Kampı 2-7 Eylül 2019 tarihlerinde Seferihisar-İzmir`de düzenlenecek. Eğitim kampına katılım için 19 Temmuz 2019 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.
 
Bu sene onuncusunu düzenleyeceğimiz kampımız, Üniversitelerimizde var olan, bireysel çıkar odaklı insan ilişkilerinin karşısında kolektif dayanışma içerisinde bir paylaşım kültürü sağlama amacı gütmektedir. Eğitim kampımızda gerçekleştireceğimiz seminer, söyleşi ve forumlar ile hem bilgilenmeyi hem de bilgilendirmeyi amaçlarken, atölye çalışmaları ile de kolektif üretimin örneklerini vereceğiz.
 
Kampımız boyunca mesleki ve toplumsal içerikli konuları seminer veya söyleşilerde tartışacağız. Bu coğrafyanın dört bir tarafından gelen arkadaşlarımızla ele alacağımız konulara farklı pencerelerden bakacak, birbirimizi dinlemeye ve anlamaya çalışacağız. Mesleğimizle ilgili birçok konuyu akademisyenlerden ve İnşaat Mühendisleri Odası`na emek ve gönül vermiş meslektaşlarımızdan dinleyecek, gerek seminerlerden sonra gerek kamp boyunca yaptığımız tartışmalarla da mesleğimizi anlamaya çalışacağız. Kısacası, hem kendimizi anlatma fırsatı yakalayacak, hem de farklı fikirleri dinlemiş olacağız.
 
Ayrıca atölye çalışmaları ile hem kendimizi geliştirecek, hem eğlenecek ve birlikte üretmenin tadına varacağız.
 
Son olarak genç-İMO 10. Yaz Eğitim kampımızın amacına uygun bir şekilde hayata geçirilmesi için aşağıdaki hususları dikkatle incelemenizi önermekteyiz.
 
Kamp Öncesi Bilinmesi Gerekenler...
 
Kamp süresince katılımcıların yemek, konaklama ve kamp alanındaki aktiviteleri ile ilgili harcamaları İMO tarafından karşılanacaktır. Bunun dışındaki kişisel harcamaları her katılımcı kendisi ödeyecektir.
 
Katılımcılar mayo, terlik gibi kişisel eşyalarını kendisi temin edecektir.
 
KAMP KURALLARI
 
Kampımıza sadece İMO tarafından ilan edilen listede isimleri olanlar katılmaktadır. Bunun dışında üye, yönetici, konuk vb. nedenlerle kampa katılmak isteyenlerin talepleri kabul edilmemektedir. İlan edilen listede ismi olanlardan herhangi bir nedenle kampa katılamayacak olanların, 09 Ağustos 2019 Cuma gününe kadar bu durumu bildirmeleri gerekmektedir. Aksi durumda kampa başvuru yaptığı halde gelemeyen her kişi bir başka kişinin gelmesini engellemektedir. Bu konuda tüm kamp katılımcılarının duyarlı olması zorunludur.
  
Kamp ulaşımı hakkında...

 
Katılımcıların bulundukları illerden Seferihisar Teos Ormancı kamp alanına kadar gelişleri ve Seferihisar`dan dönüşleri kendilerine aittir.
 
Kamp 02 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayacak ve 08 Eylül 2019 Cumartesi sabahı sona erecektir.
 
Kampa girişler 02 Eylül 2019 Pazartesi saat 09.00`da başlayacak ve 15.00`da sona erecektir.
 
Kamptan ayrılışlar 07 Eylül 2019 Cumartesi sabah 07.00`da başlayacak ve 12.00`da sona erecektir.
 
Kampa katılım sağlayan arkadaşlarımızın kamp süresi boyunca kamp alanında olmaları gerekmektedir.   
 
Her katılımcının kampa geliş ve kamptan ayrılış saatlerini; kamp başlamadan önce kamp sorumlusuna bildirmeleri gerekmektedir.
 
Kamp Süresince...
 
-Eğitim kampımızın verimli geçmesinin en önemli koşulu her katılımcının tüm etkinliklere (seminerler, atölyeler, çalışma grupları, akşam sohbetleri... vb) tam katılım sağlamasıdır.
 
-Kamp süresince katılımcılar kendilerine dağıtılan genç-imo tişörtlerini giyecektir.
 
-Kamp süresince ortak alanların temizliğinden tüm katılımcılar sorumludur.
 
-Katılımcılar kendilerine verilen odalarda konaklayacaklardır. Kamp süresince kendi odası dışında başka bir alanda konaklamayacaktır.
 
-Kamp süresince ortak alanların kullanılmasında, yemeklerde ve serbest zamanlarda maksimum sağlık tedbirleri alınacaktır. Kişilere özel verilen kamp malzemelerinin sınırlı sayıda olduğu için dikkatli kullanılması gerekmektedir.
 
- Kamp süresince, kamp programı dışında önerilen etkinlikler veya yaşanan sorunlar öncelikle genç-İMO öğrenci konseyiyle paylaşılmalıdır.
- Hava karardıktan sonra denize girilmesi tehlikeli ve yasaktır. Deniz bisikleti ve kano gibi deniz spor aletleri kullanılmamaktadır. Serbest zamanlarda ve spor aktivitelerinde, denize giriş çıkışlarda kamp sorumlularının belirlediği kurallara uyulmalıdır.
 
-Kamp içerisinde alkol kullanılması yasaktır.
 
-Kamp süresince sağlık vb. acil durumlar dışında kamp alanını terk etmeye izin verilmeyecek ve bu nedenler dışında kampı terk eden arkadaşlar kamptan ayrılmış kabul edilecektir.
 
 
Kampımızı en yüksek verimlilikle ve sorunsuz geçirmek için, gerekli olduğunu düşündüğümüz yukarıdaki maddelere uymayan arkadaşlarımız, genç-İMO konseyin kendileri hakkında kampta kalıp kalmayacağı ile ilgili vereceği kararları kabul etmiş sayılır. Amacımız yasaklar ve kurallarla dolu bir kamp yapmak değil tam aksine, katılımcı, uyumlu ve güvenli bir ortamda, hayal ettiğimiz bir geleceği yansıtan altı gün geçirebilmektir.
 
10.YAZ EĞİTİM KAMPI BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ. 

genç-İMO 9. Yaz Eğitim Kampı haberi için tıklayınız

genç-İMO 8. Yaz Eğitim Kampı haberi için tıklayınız

genç-İMO 7. Yaz Eğitim Kampı haberi için tıklayınız

genç-İMO 6. Yaz Eğitim Kampı haberi için tıklayınız

genç-İMO 5. Yaz Eğitim Kampı haberi için tıklayınız

genç-İMO 4. Yaz Eğitim Kampı haberi için tıklayınız

genç-İMO 3. Yaz Eğitim Kampı haberi için tıklayınız

genç-İMO 2. Yaz Eğitim Kampı için tıklayınız

genç-İMO 1. Yaz Eğitim Kampı için tıklayınız

genç- İMO 11. Dönem Öğrenci Konseyi
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu

 


Okunma Sayısı: 1010

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88