TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İMO BURSA ŞUBESİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AKTAŞ’I AĞIRLADI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

12 AĞUSTOS 2020, ÇARŞAMBA   

45

İMO BURSA ŞUBESİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AKTAŞ’I AĞIRLADI

    Yayına Giriş Tarihi: 03.01.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 03.01.2020 16:54:36  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 03.01.2020 16:53:21

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş`ı ağırlayarak, Şube Ulaştırma Komisyonu tarafından hazırlanan kent ulaşımına çözüm sunumunu aktardı.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş`ı ağırlayarak, Şube Ulaştırma Komisyonu tarafından hazırlanan kent ulaşımına çözüm sunumunu aktardı. 

İMO Bursa Şube Ulaştırma Komisyonu`nun ulaşım ile ilgili çalışmalarını ve çözüm önerilerini aktarmak için davet etti. Davet üzerine Şubeyi ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş`ı, İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, Yönetim Kurulu üyeleri ve Ulaştırma Komisyonu üyeleri ağırladı.

Ulaştırma Komisyonu Başkanı Mehmet Tözün Bingöl, Başkan Aktaş ve BURULAŞ Genel Müdürü Kürşat Çapar, Ulaşım Daire Başkanı Gazali Şen, Ulaşım Koordinasyon Şube Müdür Vekili Ferhat Arıkan, Raylı Sistem Şube Müdür Vekili Rüştü Şanlı`nın yer aldığı beraberindeki heyete, akademik - teknik bilgi birikimi ile hazırlanan, kent ulaşımının sorunlarına yönelik çözümlerin yer aldığı sunumu aktardı.

İMO Bursa Şube Başkanı Albayrak, Şube olarak kentin sorunlarına çözüm için çalıştıklarını, fikir ürettiklerini söyleyerek, yapıcı önerileri ve eleştirileri dile getirmekten çekinmediklerini kaydetti. Kentin ulaşımının yanı sıra yapılaşma ile ilgili sorunlarını da aktaran Albayrak, Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği`nin yürürlüğe girmesi ile yaşanan sıkıntıların çözümü için Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışmaya hazır olduklarını söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, meslek odalarının kent için değerli olduğunu, fikirlerine önem verdiklerini belirterek, kentin sorunlarına yönelik ilgili Odalarla birlikte ortak çalışacakları projeler üretmeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Ziyaretin ardından İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, Başkan Aktaş`a Türk bayrağı hediye etti.

 


Okunma Sayısı: 144

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88