TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İMO BURSA ŞUBE BAŞKANI ALBAYRAK: `ODAYA MESLEKTAŞLARIMIZA HİZMET ETMEK ONUR ` ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

01 EKİM 2020, PERŞEMBE   

48

İMO BURSA ŞUBE BAŞKANI ALBAYRAK: `ODAYA MESLEKTAŞLARIMIZA HİZMET ETMEK ONUR `

    Yayına Giriş Tarihi: 17.06.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 17.06.2020 14:49:27  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 17.06.2020 14:47:21

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi`nde pandemi nedeniyle ertelenen yönetim kurulu devir teslim ve plaket töreni gerçekleştirildi. Şube Başkanı Mehmet Albayrak, 16. Dönem Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi`nde pandemi nedeniyle ertelenen yönetim kurulu devir teslim ve plaket töreni gerçekleştirildi. Şube Başkanı Mehmet Albayrak, 16. Dönem Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

16. Olağan Genel Kurulu`nun ardından seçilen 17. Dönem Yönetim Kurulu, pandemi nedeniyle ertelenen devir teslim ve plaket törenini sosyal mesafe kurallarına uyarak gerçekleştirdi. BAOB`ta bulunan şube hizmet binasında düzenlenen törende konuşan İMO Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, pandemi süreciyle birlikte birçok etkinliği ertelemek zorunda kaldıklarını belirtti. Araya sosyal mesafe girdiğini ifade eden Albayrak, "Alışık olmadığımız bir yaşam şekli içindeyiz. Bu süreci üyelerimizin de desteği ile atlatacağız. Şubat ayında gerçekleşen seçimlerimizin ardından geçmiş dönem yönetim kurulumuza teşekkür edemedik. 16. Dönem yönetim kurulu 2 yıl boyunca Odaya karşılıksız hizmet etti. Bizim çalışmalarımız gönüllülük esasına göre. Odaya, meslektaşlarımıza hizmet etmek onurlu bir görev. Geleceğe bırakacağımız en önemli unvanlardan birisi olacak" dedi.

"KENT SORUNLARINA DAİR 3 YENİ ÇALIŞTAY"

Albayrak, bu dönemde de elde olmayan imkanlara rağmen üyelerin eğitimi ve gelişimi için alternatif çalışmalar yürüttüklerini dile getirerek, üyelerin de taleplerini alarak ilerleyeceklerini vurguladı. Başkan Albayrak, kent sorunlarına dair gündemi de canlı tutmak ve akademik çözüm yolları sunmak için hazırlıklar yaptıklarının altını çizerken, "Kentsel Dönüşüm, Ulaştırma ve Tarihi Eserler üzerine 3 yeni çalıştay hedefliyoruz. İlerleyen zamanda çalıştaylarımızın içeriği ile ilgili ayrıntılar oluştukça kamuoyu ile paylaşmayı sürdüreceğiz" diye konuştu.

İMO Bursa Şube Başkanı Albayrak daha sonra geçmiş yönetim kuruluna hizmetleri için teşekkür plaketi takdim etti.

YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ

İMO Bursa Şubesi yeni Yönetim Kurulu listesi ise şöyle oldu: Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Elif Kibar Topcu, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Cevat Şahin. Yönetim Kurulu Üyeleri, Alper Dağdelen, Prof. Dr. Babür Deliktaş, Korhan Başaralı, Yükseler Göktaş, Selvihan Ahsen Kurnuç Ceylan, Erdem Yardımcı, Cengiz Duman, Atakan Bekar, Tuğba Arı Alpağut, Ozan Olgun, Canan Polat.

 

 


Okunma Sayısı: 43

Bursa Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88