NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İSTANBUL ŞUBE YÖNETİM KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 ŞUBAT 2018, SALI   

1

İSTANBUL ŞUBE YÖNETİM KURULU

45. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

NUSRET SUNA
BAŞKAN
e-Posta:

Bolu-Gerede doğumludur. 1970 yılında Pertevniyal Lisesi, 1975 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana sahibi olduğu şirkette proje ve müşavirlik konusunda çalışmaktadır. Odamızın Meslekiçi Eğitim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olup, Mesleki Değerlendirme Kurulu, Referans Belgesi Kurulu ve Referans Belgesi Üst Kurul Üyeliği görevlerini yapmaktadır. SUNA, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi`nde 38., 39., 40., 41. 42. 43. ve 44. Dönemlerde Yönetim Kurulu`nda Sayman Üye olarak görev yapmıştır. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

 
 

MURAT SERDAR KIRÇIL
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

Sarıkamış doğumludur. 1994 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1995 yılında aynı üniversitede Araştırma Görevlisi olarak göreve başladı. Halen Yapı Anabilim Dalı`nda öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 35. Dönem Kadıköy Temsilcilik Kurulu Üyesi, 36. Dönemde Şube Yönetim Kurulu Üyesi ve 44. Dönemde Yönetim Kurulu Sekreter Üye olarak görev almıştır. 1998 yılından bu yana, çeşitli tarihlerde İstanbul Şubesi`nin çeşitli komisyonlarında ve İnşaat Mühendisleri Odası İnşaat Mühendisliği Eğitimi Kurulu`nda yer almıştır.

 
 

TEMEL PİRLİ
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

Erzincan doğumludur. 1992`de Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Meslek yaşamına şantiyecilik yaparak başladı. Halen sahibi olduğu şirkette mühendislik hizmetini sürdürmektedir. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 36. ve 37. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği ve 41. 42. ve 43. Dönemlerde Sekreter Üye olarak görev yaptı. PİRLİ, evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

İSMAİL UZUNOĞLU
ÜYE
e-Posta:

Kastamonu doğumludur. İlk ve ortaokulu Kastamonu`da liseyi Gültepe Endüstri Meslek Lisesi`nde okudu. 1984 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Projecilik, şantiye şefliği ve kontrol mühendisliği yaptı. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 38. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği, 39., 40., 41., 42. ve 44. Dönemlerde Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Halen kendi firmasında, sanayi ve konut üzerine mühendislik hizmetlerini sürdürmekte olan UZUNOĞLU, evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

BAYKAL HANCIOĞLU
ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. İlkokulu Bandırma`da, ortaokul ve liseyi Bursa`da tamamlamıştır. 2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği lisans programından, 2009 yılında Yapı Mühendisliği Doktora programından mezun olmuştur. 2001-2009 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmış, bu sırada Yapı ve Deprem Mühendisliği konularında birçok araştırma faaliyetinde bulunmuştur. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 41. 43. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği ve 44. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yapan HANCIOĞLU, prefabrik betonarme yapı sektöründe faaliyet gösteren bir firmada yönetici olarak çalıştıktan sonra sahibi olduğu proje, müşavirlik firmasında mesleğini sürdürmektedir.

 
 

GÜLSÜN YAŞIN ARSLANOĞLU
ÜYE
e-Posta:

İnegöl/ Bursa doğumludur. 1983 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Bağlantı Çevre Yolları Proje Konsorsiyum firmasında ve THY A.O. Destek Hizmet Başkanlığında kontrol mühendisi olarak görev yaptı. 2012 -2016 yılları arasında MSGSÜ Fen Fakültesi Sanat Tarihi bölümünü tamamlayan ARSLANOĞLU, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. Dönem Kadıköy temsilci yardımcılığı ve Kadın İnşaat Mühendisleri Komisyonu`nun yürütücülüğünü yapmıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.

 
 

CANER ZAFER
ÜYE
e-Posta:

 

Yedek Üyeler

 
 

GÖKHAN ÖZEN
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

İskenderun doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini İskenderun`da tamamlamıştır. 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmuştur. Halen İstanbul Teknik Üniversitesi Yapı Mühendisliği`nde yüksek lisansını yapmakta olup, su sektöründe faaliyet gösteren özel bir mühendislik ve müşavirlik firmasında genel müdür yardımcısı olarak çalışmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Kadıköy temsilci yardımcısı olarak görev alan ÖZEN, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.


 
 

EVREN KORKMAZER
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

Muş doğumludur.2008 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Üniversite sürecinde Genç-İMO deprem ve depreme dayanıklı yapı araştırma topluluğu çalışmalarında aktif olarak yer aldı. 2008 ile 2010 tarihleri arasında özel bir şirkette kontrol mühendisi ve şantiye şefi olarak çalıştı. 2010 -2013 yılları arasında ortağı olduğu firmada mühendislik hizmeti yapan KORKMAZER, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. Dönemde Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği yapmıştır. Halen bir kamu kurumunda çalışmaktadır. Evlidir


 
 

BETÜL BAYSAL GÜLSOY
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

ŞADİ KARAASLAN
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

Muğla doğumludur. İlk ve orta öğrenimimi Muğla`da tamamladıktan sonra 2004 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olmuştur. Üst yapı şantiyelerinde çeşitli kademelerde görevler almıştır. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. Dönemde Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği yapmıştır. Halen özel bir şirkette şantiye şefi olarak mesleğini sürdürmektedir.


 
 

ÖZGÜN GÜNDOĞDU
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul`da tamamladı. 2005 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Geoteknik Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Geoteknik alanında saha ve ofis işlerinde görev aldı. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. Dönemde Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği yapmıştır. Halen özel bir firmada şantiye şefi olarak çalışmaktadır.


 
 

DİLAN TAŞGİT
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

İstanbul doğumludur. 2014 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2009-2014 yılları arasında Genç-İMO çalışmalarında aktif olarak yer aldı. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. Dönemde Genç İnşaat Mühendisleri Komisyonu`nda ve Genç İnşaat Mühendisleri Çalıştayı Düzenleme Kurulu`nda görev aldı. Kocaeli`nde Çayırova İlçesinde okul şantiyesinde çalıştı. Halen bir proje ofisinde mesleğini sürdürmektedir.


 
 

APDULLAH YÜCEL
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

İstanbul doğumludur. 2003 yılında mezun olduğu İSOV İnşaat Teknik Lisesi`nden sonra Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Teknikerliğindeki eğitimini 2005 yılında tamamladıktan sonra, 2014 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Yıldız Teknik Üniversitesi`nde Genç-İMO sınıf ve üniversite temsilciliği yapmış, aynı zamanda Genç-İMO Konseyi`nde Şubemiz adına öğrenci temsilcisi olarak görev almıştır. 2009-2010 yıllarında yurtdışında çalışan YÜCEL, halen özel bir firmada şantiye alanında mesleğini sürdürmektedir.


 
 

Sayfayı Yazdır

   

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88