NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İZMİR ŞUBE YÖNETİM KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 ŞUBAT 2018, PAZAR   

43

İZMİR ŞUBE YÖNETİM KURULU

45. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

GÜRKAN ERDOĞAN
BAŞKAN
e-Posta:

1982 yılında İzmir`de doğdu. 2006 yılında Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Bir süre özel sektörde yönetim temsilcisi olarak çalıştıktan sonra, İMO İzmir Şubesi`nde örgütlenme sekreterliği görevine başladı. 2009 yılında askerlik hizmetini tamamladıktan sonra Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü`nde başladığı Kontrol Mühendisliği görevine devam etmektedir. Ege Üniversitesi`nde Ulaşım alanında Yüksek Lisans çalışmalarını "Türkiye`de Yapılmış Bölünmüş Yol Çalışmalarının Değerlendirilmesi" konulu tez ile tamamlamıştır. 2010-2012 yılları arasında İMO İzmir Şubesi Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü İşyeri Temsilciliği görevini sürdürmüştür. 2012-2014 yılları arasında İMO İzmir Şube Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmüştür. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
 

HÜSEYİN KUZU
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

 
 

CEREN NARİN GÜZEL
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1989 yılında İzmir`de doğdu. 2011 yılında Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. Üniversite döneminde üç yıl genç-İMO temsilciliği yaptı. 2012 yılında İMO İzmir Şubesi`nde örgütlenme sekreteri olarak çalıştı. 44. Dönem İzmir Şube Yönetim Kurulu`nda Yedek Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genç Mühendisler Komisyonu Başkanlığı, 44. Dönem İMO Genel Merkez Kadın Komisyonu üyeliği görevinde bulundu. Özel sektörde proje alanında mühendislik hizmeti vermeye devam etmektir. Halen İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Fakültesi Mimari Restorasyon Anabilim Dalı`nda yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

 
 

NURGÜL ATABAY
ÜYE
e-Posta:

 
 

YUSUF KILINÇ
ÜYE
e-Posta:

2002 yılında Gaziantep Üniversitesi`nden mezun oldu. 2008-2014 yılları arasında Tire Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Halen Ege Serbest Bölgesi Esbaş`ta Teknik İşler Direktörü olarak çalışmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 
 

SEDEF ARK
ÜYE
e-Posta:

1968 yılında İzmir`de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir Karşıyaka`da tamamladı. 1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olduktan sonra özel bir fırmada dört yıl boyunca şantiye mühendisi ve teknik ofis mühendisi olarak görevini sürdürdü. 1998 yılından beri ortağı olduğu bir firmada mühendislik hizmetlerine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 
 

ONUR AÇIK
ÜYE
e-Posta:

1985 yılında Ankara`da doğdu. 2010 yılında Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Üniversitede genç-İMO örgütlenmelerinin kurulmasında aktif olarak görev aldı. Bir yıl özel sektör deneyiminden sonra 2011 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı`nda çalışmaya başladı. Şu anda İzmir Büyükşehir Belediyesi Yapı İşleri Dairesi Başkanlığı`nda kontrol mühendisi olarak görevini sürdürmektedir. 2012- 2014 yılları arasında İMO İzmir Şubesi İzmir Büyükşehir Belediyesi İşyeri Temsilciliği görevini sürdürmüştür. 44. Dönem İmo İzmir Şube Yönetim Kurulunda yedek kurul üyeliği görevinde bulunmuştur. İyi derecede İngilizce ve orta derecede Farsça bilmektedir.

 

Yedek Üyeler

 
 

ÇAĞDAŞ GÜRBÜZ
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

ÇAĞLAR ÖZKÖREN
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

UMUT YILMAZ DEVECİ
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1978 yılında Yozgat`ta doğdu. 2004 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Halen özel bir firmada proje mühendisi olarak çalışmaktadır. 2012-2014 yılları arasında İMO Ankara Şube`de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. 


 
 

ÖZBEN DURSUN
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

YUSUF İFFET GÖKTAŞ
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 
 

BARAN POLAT
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 

Ayrılmış Üyeler

 
 

ERCAN LEVENT
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:


 

Sayfayı Yazdır

   

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88