NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ANKARA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 EKİM 2018, PERŞEMBE   

12

ANKARA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ

ANKARA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ

AFYONKARAHİSAR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    BAYRAM SİNAN MİLLİK

Temsilci Yardımcısı:

    ŞERMİN EKER

Temsilci Yardımcısı:

    EMRİYE ÇINAR

Temsilci Yardımcısı:

    HAKKI GÜZEL

Temsilci Yardımcısı:

    LEVENT GÜLSER

DUMLUPINAR MAH. SÜLEYMAN GÖNÇER CAD. GÖKHAN ALPATA İŞH. KAT:2 NO : 34 - AFYONKARAHİSAR
TELEFON: +90 272 2139308   FAKS: +90 272 2145626

 

BARTIN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    FATİH MEHMET KANBUR

Temsilci Yardımcısı:

    GAMZE ÇIRPAN

Temsilci Yardımcısı:

    EROL ÖZEL

Temsilci Yardımcısı:

    ÜMİT AKSAKAL

Temsilci Yardımcısı:

    EGEMEN KEMİK

CUMHURİYET CAD. NO : 8 - BARTIN
TELEFON: +90 378 2276794   FAKS: +90 378 2280563

 

BOLU TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    NAZMİ UÇAR

Temsilci Yardımcısı:

    ATİLLA UÇAR

Temsilci Yardımcısı:

    FIRAT ÇINGI

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET KAYALIOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    MÜMTAZ YÜCE YANIK

İZZET BAYSAL CAD. EMİN ÖĞRETMENOĞLU APT. NO:49/3 - BOLU
TELEFON: +90 374 2170116   FAKS: +90 374 2157526

 

ÇANKIRI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

-

 

ÇORUM TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    ÖZGÜR KILIÇ

Temsilci Yardımcısı:

    İHSAN TEMİR

Temsilci Yardımcısı:

    SERDA UYSAL KARLIDAĞ

Temsilci Yardımcısı:

    GÜRKAN AKOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    HAKAN DUMAN

YAVRUTURNA MAHALLESİ MALİYE 1. SOKAK DAVUTOĞLU İŞ MERKEZİ 1/32 KAT 6 - ÇORUM
TELEFON: +90 364 2254493   FAKS: +90 364 2253843

 

DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    AYŞE EMİROĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    ÖMÜR GÜNEŞ

Temsilci Yardımcısı:

    HÜSEYİN AYDOĞDU

CEDİDİYE MH. DÖNENCE SK. NO:2 KAT:2 DAİRE:8 - DÜZCE
TELEFON: +90 380 5242559

 

KARABÜK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    SATILMIŞ SARICI

Temsilci Yardımcısı:

    HÜSEYİN NAFİZ BAYRAMGİL

Temsilci Yardımcısı:

    KEMAL TUNÇER

Temsilci Yardımcısı:

    ALİ OSMAN ÜNAL

Temsilci Yardımcısı:

    AYTUĞ ULUKAYA

FEVZİ FIRAT CADDESİ, KARABÜK İŞ MERKEZİ NO:86 KAT: 4 / 71 - KARABÜK
TELEFON: +90 370 4157501

 

KASTAMONU TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    ATİYYE MÜJGAN ALAGÖZ

Temsilci Yardımcısı:

    KAAN KARA

Temsilci Yardımcısı:

    ONUR ÖZDEMİR

Temsilci Yardımcısı:

    SAFİYE PINAR KARAHASAN GEDİKOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    HASAN ÖZGÜR RAMAZANCIOĞLU

İSMAİLBEY MAH. KIŞLA CAD. YARDIMCILAR İŞMERKEZİ KAT:4 NO:12 - KASTAMONU
TELEFON: +90 366 2123136
GSM: +90 541 2123136

 

KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    MURAT YILDIZ

Temsilci Yardımcısı:

    GÖZDE TURKUAZ COŞKUNSU

Temsilci Yardımcısı:

    İSMAİL UÇMAK

Temsilci Yardımcısı:

    KAMURAN ARI

Temsilci Yardımcısı:

    HALİL CEYLAN

MUAMMER BEY MAH. BAY FUAT CAD. MÜHENDİSLER İŞHANI KAT:1 - KAYSERİ
TELEFON: +90 352 2224593   FAKS: +90 352 2313347

 

KDZ.EREĞLİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    İSMAİL HÜSEYİN KOCATÜRK

Temsilci Yardımcısı:

    MUSTAFA ÇEVİK

Temsilci Yardımcısı:

    İBRAHİM ŞENER

Temsilci Yardımcısı:

    HALİL BAKAR

Temsilci Yardımcısı:

    OĞUZ CÖMERT

MÜFTÜ MAH.YEMENİCİLER ÇARŞISI BALIKÇI İŞ HANI K:3 - ZONGULDAK
TELEFON: +90 372 3235289   FAKS: +90 372 3237979

 

KIRIKKALE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    VOLKAN SICACIK

Temsilci Yardımcısı:

    ERKAN SITKI SICACIK

Temsilci Yardımcısı:

    ERSİN KAPLAN

Temsilci Yardımcısı:

    TİMUÇİN BAĞBAŞI

Temsilci Yardımcısı:

    EMİN ÇAĞRI ALATALI

-

 

KIRŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    İBRAHİM HALUK TÜREDİ

Temsilci Yardımcısı:

    SEÇKİN KOLUKIRIK

Temsilci Yardımcısı:

    MİMAR SİNAN GÖMCÜ

Temsilci Yardımcısı:

    ANIL GÜLER

Temsilci Yardımcısı:

    ALİ ATİK

ANKARA CAD. YENİ APT. KAT: 2 DAİRE : 2 - KIRŞEHİR
TELEFON: +90 386 2134708   FAKS: +90 386 2128299

 

NEVŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    FATİH OKUR

Temsilci Yardımcısı:

    HÜSEYİN ÇETİN

Temsilci Yardımcısı:

    İSMAİL GÜNBEY

Temsilci Yardımcısı:

    HAKAN ATILGAN

Temsilci Yardımcısı:

    FATİH İLALAN

LALE CAD. YAYLAKLI İŞH. 4. KAT NO : 15 - NEVŞEHİR
TELEFON: +90 384 2141292   FAKS: +90 384 2142218

 

SİVAS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    MUSTAFA SUZİ METİN

Temsilci Yardımcısı:

    ALİ KALENDER

Temsilci Yardımcısı:

    HASAN BASRİ KAYGUSUZ

Temsilci Yardımcısı:

    YAŞAR ÇELEBİ

Temsilci Yardımcısı:

    KERİM BALKAN

ÇARŞIBAŞI MAH. İMAM HATİP SOKAK MÜHENDİSLER İŞM. KAT:1 NO : 1 - SİVAS
TELEFON: +90 346 2252906   FAKS: +90 346 2256203
GSM: +90 549 5858098

 

YOZGAT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

-

 

ZONGULDAK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    SEDA SOYLU

Temsilci Yardımcısı:

    ÇAĞRI MENGÜVERDİ

Temsilci Yardımcısı:

    DİNÇER ÖZBAY

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET MURAT ASLAN

Temsilci Yardımcısı:

    UMUT ÜSTÜNDAĞ

İNCİ ÜVEZ MAH. ÜNİVERSİTE CAD. KAT:1 DAİRE : 3 RIZABEY APT. - ZONGULDAK
TELEFON: +90 372 2576842

 

Sayfayı Yazdır

   

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88