İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

26 OCAK 2022, ÇARŞAMBA   

30

24. DÖNEM MESLEK İÇİ EĞİTİM KURULU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi 24. Dönem Meslek İçi Eğitim Kurulu; Perşembe Seminerleri`nin konu başlıklarının ve eğitmenlerin aylık ve haftalık olarak belirlenme, mesleki panel ve söyleşilerin talepler doğrultusunda düzenlenme, kursların aylık takvimlerle planlanma, eğitmenleri, ders saatleri ve içeriklerini belirleme, gerekli afiş ve duyuruları yapma ve etkinliklerin geliştirilmesi konularında çalışmalar yürütür.

İletişim için: İMO Ankara Şubesi Kurul Sekreteri Araştırma Görevlisi Ozan Yılmaz (03122943073 - oyilmaz@imo.org.tr)

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

BAŞAK BUDAK BALTA
BAŞKAN
e-Posta:

1992 yılında Ankara`da doğdu. 2016 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2016-2018 yılları arasında İMO Ankara Şubesi`nde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. İMO Ankara Şubesi 22. ve 23. Dönem Meslek İçi Eğitim Kurulu ve Su Çalışma Grubu Üyeliği`nde bulundu. Halen özel sektörde proje mühendisi olarak çalışmaktadır.

ORHAN ŞENOL
BAŞKAN YARDIMCISI
e-Posta:

1992 yılında Nevşehir`de doğdu. 2017 yılında Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra İMO Ankara Şubesi`nin Genç Mühendisler Komisyonunda aktif görev aldı. Halen özel bir firmada proje mühendisi olarak çalışmaktadır.

MAHİR KAYGUSUZ
ÜYE
e-Posta:

1981 yılında Ankara`da doğdu. 2004 yılında Balıkesir Üniversitesinin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden itibaren çeşitli firmalarda saha ve proje çalışmalarında bulundu. İMO Ankara Şubesi`nde Araştırma Görevlisi ve Eğitim Sekreteri olarak çalışmanın yanısıra 21. Dönemde İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Halen ulaştırma alanında proje çalışmaları yapmaktadır.

OZAN YILMAZ
ÜYE
e-Posta:

2017 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarından itibaren genç-İMO Üye örgütlülüğünde aktif görevler aldı. 2017 yılından itibaren İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesinde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
NECATİBEY CADDESİ NO:57 KIZILAY-ANKARA
TEL : +90 312 294 30 00   FAKS : +90 312 294 30 88
e-POSTA : imo@imo.org.tr