İMO Uzmanlık Alanı ve Eğitim Talebi Belirleme Anketi

ANKET_GORSEL.jpeg
Bilindiği üzere İnşaat Mühendisleri Odası Sürekli Eğitim Merkezi (SEM), verdiği eğitimlerle inşaat mühendislerinin yetkinliklerini ve niteliklerini arttırmayı hedeflemektedir. İnşaat mühendisliği, hayatın birçok alanında aktif rol oynadığından siz değerli meslektaşlarımızın birçok konuda kendilerini geliştirmeleri ve yeteneklerini çeşitlendirmeleri gerekmektedir.

Dolayısıyla İşyeri Tescil Belgesi olan firmalarımız, Serbest İnşaat Mühendisliği yapan, ücretli çalışan, emekli olan ve henüz iş bulamamış üyelerimiz için nitelikli ve sürekliliği olacak düzenli bir eğitim faaliyeti düzenleyebilmenin, meslektaşlarımızın ve mühendislik firmalarının gelişimine ciddi katkıları olacağını düşünüyoruz.

Bu amaçla aşağıda hazırladığımız form, üyelerimizin çalışma alanlarında kendilerini geliştirerek daha iyi, nitelikli ve sürekli ilerleyebilecekleri bir eğitim sistemi sağlamak, tecrübeleri konusunda bilgi sahibi olmak ve alanlarında yetkinleşmelerine yardımcı olmak amacıyla fikirlerinizi ve önerilerinizi alabilmek için hazırlanmıştır.

Ankete katılmak için Link: https://bit.ly/IMOSEM_ANKET

Eklenme Tarihi: 16/05/2024

TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası